Kontakt

Vill du kontakta oss så når du oss enligt följande:

Besöks- och leveransadress
Eksjö Maskin & Truck AB
Förrådsgatan 8
575 36 Eksjö

Telefon växel: 0381-66 20 00

Fakturaadress 
Eksjö Maskin & Truck AB
Fack 2838
Box 3038
831 03 Östersund

E-post: Läs mer om e-postfaktura här >>

Direktnummer:

Claes Andersson
 Verkstad & teknisk konsultation  
0381-66 20 05
070-216 45 64
claes@motab.se
Daniel Sandh
VD
0381-66 20 09
daniel@motab.se
Dick Aronsson
Försäljning
0381-66 20 04
070-631 44 38
dick@motab.se
Simon Spaak
Försäljning & administration
0381-66 20 06
072-728 08 40
simon@motab.se
Peter Jonsson 
 Försäkringsskador, reservdelar & reklamationer
0381-66 20 08
peter@motab.se
Mattias Svensson
Inköp & lager
0381-66 20 07
mattias@motab.se
Henrik Torstensson
Konstruktion
0381-66 20 02
henrik@motab.se
Kjell Åberg
Senior inköp
0381-66 20 03
kjell@motab.se